Tune_In
.

בואו ללמוד כיצד להשתמש במוסיקה 

ככלי לכיוונון פנימי, איזון והתרחבות 

20/5/2022

10:00-15:00

״המיוזיק טמפל״, קציר

מהי סדנת TUNE IN?

מוסיקה עבורנו היא כלי עוצמתי למודעות, ריפוי ושינוי. 

אנחנו מזמינים אתכם להיפתח למוזיקה ככלי רב עוצמה לביטוי ומימוש עצמי. 

הסדנה מיועדת לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד לעשות שימוש בקול, צליל ותנועה

ככלי עוצמתי לחיזוק ה״קול״ היחודי שלו בחיים.

 

הרשמה מוקדמת עד ה - 15.5.22  

מבנה הסדנא:

המפגש הבא שאנחנו רוקמים למענכם הוא מפגש בן 5 שעות באירוח ביתי במרחב המיוזיק טמפל שלנו, המוקדש כולו למוסיקה, לרפואה, לזמן חיבור ואינטגרציה, לחלימה ומנוחה בצלילים, ללימוד נדיר, תרגול וכלים, לשער אל עצמנו דרך הצלילים.

דרך תרגול, לימוד ושיתוף, מוסיקה חיה וזמן איכות עם צלילים מרפאים, נלמד כיצד להפיק שימוש מהעקרונות האוניברסליים של המוסיקה למימוש הפוטנציאל הקיים בה עבורנו בחיים האלה.  

יום שישי ה-20 במאי

בין השעות 10:00 - 15:00

מה נתרגל יחד?

פתיחה של מרכזי התהודה בגוף

שירת תהודה ומבוא לאוברטונים

תרגילי תנועה, פיתוח קול, שחרור וחימום

מרחבי מוסיקה חיה, האזנה ושירה משותפים

למידה על איכויות הצליל השונות וההשפעה שלהן עלינו

הקשבה מודעת (וחשיבותה בחיינו)

התכנים בהם ניגע:

כח החיים מאחורי הקול

נחווה את המסתורין של איך נשימה וקול מקושרים. את/ה תהיי/ה מודרכ/ת אל עולם היוגה של המוסיקה, ולאפשרות להיפתח לעולם של ריפוי, רטט והמסתורין הנצחי של קול וצליל.

 

תקשורת ברמת התדרים

דרך הנחיה של תנועה וקול, תוכל/י לפתוח את התהודה של חללי הגוף השונים ולהרחיב את השימוש בקולך ואת יכולת הביטוי הקולי, בהשראת עקרון התהודה.

 

אוברטונים-מעבר בין עולמות

נפתח להקשבה של הקולות הקסומים הללו ולתרגל את אמנות שירת האוברטונים, המביאה איכות עשירה לקול שלך ולכלל המערכת בגופנו, מעבר להיותה חוויה עמוקה, מעירה, ומרחיבת תודעה.

 

הרמוניה אוניברסלית

לבטא את עצמנו בקצב, במנגינה ובהרמוניה מוסיקלית, ולהצטרף לקולות נוספים הם מקור גדול לשמחה והתמלאות. בסדנא תקבל/י הנחיה, השראה והבנה על החיבור בין מוסיקה להרמוניה אוניברסלית.

 

בואו להיות הצליל שרוטט בליבכם באמת

במפגש נעשיר בכלים:

לשחרר ולפתח את הביטוי הקולי

לפתוח את התהודה של הגוף שלך

איך להנות מהמוסיקה במסע הרוחני שלך

מהי הרמוניה וכיצד ניתן להביא אותה לחיינו

להרחיב את התודעה שלך באמצעות מוסיקה

יסודות המוסיקה ככלי לריפוי ואיזון

היכן תתקיים הסדנה?

ה״מיוזיק טמפל״ - קציר

ה״מיוזיק טמפל״ הינה פגודה יפה, אינטימית ומקסימה שנבנתה על ידינו בגינתנו ויועדה למרחבי מוזיקה ותרגול. היא ספוגה במוזיקה ועבודה עם צלילים שממלאים אותה באופן שוטף ויומיומי. האביב היפה והגינה מסביב יוצרים אותה לחלל מעורר השראה ויופי. קציר נמצאת כ 20 דק׳ מפרדס חנה וכ 6 דק׳ ממחלף עירון - כביש 6.  במרחק נסיעה נח לבאים מהצפון ומהמרכז. האווירה הטבעית והמאווררת אל מול הירוק  והנוף, מאפשרת קשב, נעימות ומרחב שבו ניתן להיות בטבע שלנו בנוחות ולחלוק יחד יום במרחב של מוזיקה  - לרפואה, כלים והנאה.

 

מה מספרים עלינו

כשהקול פתוח הכול פתוח.

זאת החוויה כשיושבים עם עינת וגרהרד לעבודת קול, מכל סוג.

הנוכחות הקסומה שלהם בתוך המוסיקה מדבקת, ההנחיה המדוייקת מאפשרת, הרכות הנשית של עינת עם הבהירות המנטלית של גרהרד הם שילוב מנצח שמעיר השראה ומביא עומק של חוויה ולמידה. תודה אהובים על כל מפגש אתכם, אתם עונג צרוף..." 

פבקה קציר,

מורת דרך לחיים של עצמיות והגשמה

כל החיים שלי נאמר לי שאני לא יכולה לשיר.

האמנתי בכך, למרות שאני אוהבת לשיר. באמצעות עבודה עם עינת מצאתי את קולי. מצאתי את הביטחון העצמי שלי והתחברתי עם היכולת להביע את עצמי דרך הקול שלי, דרך המוסיקה. בזמן שעבדנו יחד, כתבתי שירים, ולמדתי לגעת באחרים באמצעות שיר. אני כה אסירת תודה על שיתוף הפעולה הזה ועל כל ההזנה שקיבלתי ממנו...." 

נעמי כץ

מחנכת וסופרת

כזמרת, יוצרת,מנחת סדנאות קול ושיעורי פיתוח קול בגישה הוליסטית, חשוב לי להתפתח וללמוד,

בשנת 2005, חפשתי סדנת אוברטונים והיתה בחלקי הזכות ללמוד מהטובים ביותר. את גרהרד ועינת פגשתי לראשונה בריטריט אוברטונים בן 10 ימים במדבר. היה פשוט קסום, מרפא, מעשיר ומלא בתדרים של צלילים קסומים ונפלאים. המפגש הזה בינינו הוביל לתחילתה של חברות נפלאה שבזכותה במהלך העשור האחרון זכיתי לצד בנזוגי היקר בנקודות זמן קסומות אף להקליט, להופיע, לנגן ולשיר איתם..." 

שירלי סולומון

מפתחת שיטת ״אני יכול הקול״

 

הסדנה של עינת וגרהרד היתה עבורי שער אל ביטוי הקול שלי.

העבודה איתם אפשרה לי להביע את הקול שלי ממקום כל כך עמוק ואמיתי. החוויה של האוברטונים היתה כמו מעברים קסומים אל בין הצלילים, והיכולת שלהם להוביל את הקבוצה אל תוך המימדים האלו היא יחודית ומופלאה בעיני. הנוכחות שלהם וההעמקה אל מיסתריי המוסיקה היא מתנה לכל אדם.אני ממליצה בחום לפגוש את זוג הנפלאים האלו. הם מעוררים השראה ומביאים ריפוי משמעותי בדמות מוסיקה, שירה, נשימה ותנועה...." 

אומינה קדמי

יועצת תזונה אינטגרטיבית

 פרטים טכניים:

ה-20 למאי

10:00-15:00

כמות משתתפים: 10-15

מחיר:

350 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד ה-15.5

לאחר מכן 380 ש"ח במידה ויישארו מקומות

.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.