סדנת TUNE IN
.

TUNE IN

לפגוש את הקול הפנימי

סדנת עומק עם

 גרהרד פנקהאוזר ועינת גלבוע

 מסע פנימה באמצעות קול, צליל ותנועה.

בואו ללמוד כיצד להשתמש במוסיקה ככלי לכיוונון פנימי, איזון והתרחבות.

22-23-24 למרץ  2018 | Music Temple | קציר

מהי סדנת TUNE IN?

מוסיקה עבורנו היא כלי עוצמתי למודעות, ריפוי ושינוי.
הרבה מעבר ליופי והקסם שהיא מהלכת עלינו ביום יום, באפשרותנו
להשתמש במוסיקה ככלי רב עוצמה לפיתוח הביטוי העצמי ומימוש הפוטנציאל שלנו בכל רבדי החיים.


הסדנה אינה מיועדת בהכרח למוסיקאים או העוסקים בקול ובמוסיקה בחיי היום יום
אלא לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד לעשות שימוש בקול, מוסיקה ותנועה
ככלי עוצמתי לגילוי ה"קול" היחודי שלו בחיים,

לחדד את ההקשבה, לפתוח את התהודה של הגוף הפיזי והאנרגטי
ובכך לחזק את ההרמוניה בחיינו האישיים בכל הרבדים
ולאפשר לעצמנו להדהד את הקול הייחודי שלנו בעולם

** הרשמה מוקדמת עד ה 18.3 **

איך מוסיקה יכולה ״לכוון״ אותנו?

הנשימה והקול

הקול שלנו הוא צליל חי ביותר, יש נשימה ונשמה מאחוריו כי לכח החיים יש השפעה מרחיקת לכת. לקול שלנו יש מגנטיות ואווירה התלויים במצב ההוויה שלנו, וגילוי קולנו פירושו לגלות את כל שכבות האישיות שלנו, ליצור קשר עם מי שאנחנו באמת....

הגוף הוא כלי תהודה

תהודה היא עקרון ראשוני של איך כל דבר בחיים קשור. תהודה היא העיקרון של להגיב זה לזה, של תקשורת ברמת הויברציה. זה כל כך חיוני, אם כי לרובנו לרב אין מודעות על כך ואנו לוקחים זאת כמובן מאליו....

 

אוברטונים-צלילים עיליים

האוברטונים, או בעברית צלילים עיליים, הם ״הנשמה של הטון״ ואוצרים בחובם סוד מוסיקלי גדול. צלילים אלה מעבירים את הדקויות ואת האיכויות העדינות של קול.  באמנות של שירת אוברטונים, הקולות פנימיים האלה, או המימד הפנימי של הצליל מתגלה....

 

איזון מושלם בין חושך לאור

מוסיקה היא שער אל תוך תעלומת ההרמוניה הנצחית. היא יכולה לפתוח בפנינו עולם של ידע אינסופי ואמיתי ולהביא אותנו להבנה של הרמוניה אוניברסלית כחוק הנסתר של הבריאה והחיים. הרמוניה הינה עיקרון אוניברסלי של היקום כולו. הרמוניה היא לתת ולקחת, ליצור ולהגיב, לפעול ולצפות, לדבר ולהקשיב, לקום וליפול, לאהוב ולהיות נאהב, למצוא את המקום שלנו ואת הכוונון בתוך הסימפוניה המופלאה של החיים....

מבנה הסדנא

סדנת עומק בת 12 שעות במהלך סופ"ש ארוך בה נקבל השראה וכלים כיצד לעבוד עם המוסיקה ככלי לשיחרור, לתקשורת ולביטוי עוצמת החיים שבנו.

נלמד כיצד להשתמש בעקרונות האוניברסלים של המוסיקה למסע עצמי לגילוי,
ולמימוש הפוטנציאל הקיים בה עבורנו בחיים האלה.

 

*22 למרץ - יום חמישי בין השעות 20:00-22:30

23 למרץ - יום שישי בין השעות 9:00-13:00

24 למרץ - שבת בין השעות 10:00-16:00

 

התכנים בהם נעסוק:

כח החיים מאחורי הקול

נחווה את המסתורין של איך נשימה וקול מקושרים. את/ה תהיי/ה מודרכ/ת אל עולם היוגה של המוסיקה, ולאפשרות להפתח לעולם של ריפוי, רטט והמסתורין הנצחי של קול וצליל.

תקשורת ברמת התדרים

דרך הנחיה של תנועה וקול, תוכל/י לפתוח את התהודה של חללי הגוף השונים ולהרחיב את השימוש בקולך ואת יכולת הביטוי הקולי, בהשארת עקרון התהודה.

אוברטונים-מעבר בין עולמות

ניפתח להקשבה של הקולות הקסומים הללו ולתירגול את אמנות שירת האוברטונים, המביאה איכות עשירה לקול שלך ולכלל המערכת בגופנו, מעבר להיותה חוויה עמוקה, מעירה,                                 ומרחיבת תודעה.

הרמוניה אוניברסלית

הרמוניה מוצאת ביטוי נפלא לעצמה במוסיקה. זהו מקור לשימחה גדולה לבטא את עצמנו בקצב, במנגינה ובהרמוניה מוסיקלית, ולהצטרף לקולות נוספים. במפגשים תקבל/י השראה והבנה על החיבור בין מוסיקה להרמוניה אוניברסלית.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסוף שבוע חוויתי ומעמיק !

  

* המפגש הראשון יכלול הקדמה אל תוך התהליך , הנחיה ותירגול,  מוזיקה חיה וחוויה ייחודית לכבוד יום השיוויון האביבי ♥

היכן תתקיים הסדנה?

The Music Temple

ה - Music Temple שלנו בקציר הינו חלל יחודי מעורר השראה אותו יצרנו לצד ביתנו , כסטודיו וחלל יעודי המכוון לעבודת עומק עם המוסיקה. האווירה הטבעית והמאווררת אל מול הנוף מעורר ההשראה, מאפשרת לצלול אל תוך המוסיקה ו.....פשוט להתחיל לשחות..

...משתתפים בסדנאות מספרים

קראו את מה שיש למשתתפים לחלוק איתכם....

כשהקול פתוח הכול פתוח.

זאת החוויה כשיושבים עם עינת וגרהרד לעבודת קול, מכל סוג.

הנוכחות הקסומה שלהם בתוך המוסיקה מדבקת, ההנחיה המדוייקת מאפשרת, הרכות הנשית של עינת עם הבהירות המנטלית של גרהרד הם שילוב מנצח שמעיר השראה ומביא עומק של חוויה ולמידה. תודה אהובים על כל מפגש אתכם, אתם עונג צרוף..."

 

פבקה קציר,

מורת דרך לחיים של עצמיות והגשמה

כל החיים שלי נאמר לי שאני לא יכולה לשיר.

האמנתי בכך, למרות שאני אוהבת לשיר. באמצעות עבודה עם עינת מצאתי את קולי. מצאתי את הביטחון העצמי שלי והתחברתי עם היכולת להביע את עצמי דרך הקול שלי, דרך המוסיקה. בזמן שעבדנו יחד, כתבתי שירים, ולמדתי לגעת באחרים באמצעות שיר. אני כה אסירת תודה על שיתוף הפעולה הזה ועל כל ההזנה שקיבלתי ממנו...."

 

נעמי כץ

מחנכת וסופרת.

הסדנה של עינת וגרהרד היתה עבורי שער אל ביטוי הקול שלי.

העבודה איתם אפשרה לי להביע את הקול שלי ממקום כל כך עמוק ואמיתי. החוויה של האוברטונים היתה כמו מעברים קסומים אל בין הצלילים, והיכולת שלהם להוביל את הקבוצה אל תוך המימדים האלו היא יחודית ומופלאה בעיני. הנוכחות שלהם וההעמקה אל מיסתריי המוסיקה היא מתנה לכל אדם.אני ממליצה בחום לפגוש את זוג הנפלאים האלו. הם מעוררים השראה ומביאים ריפוי משמעותי בדמות מוסיקה, שירה, נשימה ותנועה...."

 

אומינה קדמי
יועצת תזונה אינטגרטיבית

 

כזמרת, יוצרת,מנחת סדנאות קול ושיעורי פיתוח קול בגישה הוליסטית, חשוב לי להתפתח וללמוד,

בשנת 2005, חפשתי סדנת אוברטונים והיתה בחלקי הזכות ללמוד מהטובים ביותר. את גרהרד ועינת פגשתי לראשונה בריטריט אוברטונים בן 10 ימים במדבר. היה פשוט קסום, מרפא, מעשיר ומלא בתדרים של צלילים קסומים ונפלאים. המפגש הזה בינינו הוביל לתחילתה של חברות נפלאה שבזכותה במהלך העשור האחרון זכיתי לצד בנזוגי היקר בנקודות זמן קסומות אף להקליט, להופיע, לנגן ולשיר איתם..."

 

שירלי סולומון

מפתחת שיטת ״אני יכול הקול״

 

על גרהרד ועינת

עינת וגרהרד מופיעים יחד מזה 15 שנה, מנחים סדנאות ורטריטים ומלמדים דרך של כיוונון אישי, שלום פנימי וריפוי דרך מוסיקה. הם מבקשים לחלוק בפרויקט המשותף שלהם את הידע הנצחי והמסתורי של מוסיקה, טון וצליל כגשר בין תרבויות, מינים, וכלל אנשים, וככלי מאחד וממלא השראה. כשפה אוניברסלית, הקיימת בהדהוד וללא מפריע לצד כל תרבויות מיני האדם, וכחלק אינטגרלי מהם.

 

גרהרד פנקהאוזר הוא מוסיקאי ומיסטיקן מאוסטריה, והדרך המוסיקלית שלו היא דרכו של טרובדור. הוא נגן מיתרים, זמר אוברטונים, ועבודתו בישראל היוותה חלוציות ואבן דרך בארץ, בתחום האוברטונים והמוסיקה ככלי לריפוי, ב 20 השנים האחרונות. גרהרד הוציא והפיק 10 דיסקים, וכתב שני ספרים, וזוהי הזדמנות נהדרת לקבל השראה מעבודתו ותודעתו על מוסיקה כגשר בין שמיים וארץ, ועל מסתריי המוסיקה והצלילים.

 

עינת גלבוע בוגרת ביה״ס לתאטרון חזותי, התחילה דרכה כאמנית קול לפני 15 שנה. את התפתחותה ולימודייה חוותה דרך המוסיקה והשירה, אך גם דרך מדיטציה, יוגה, תאטרון וריקוד, והשראות ממקורות שבטיים ושמאניים. דרך החיבור והשילוב של אלמנטים אלו, עינת מלמדת דרך נשית, עמוקה, ייחודית ולבבית של פיתוח קול ועבודה עם קול וצליל, ושירת אוברטונים, למעלה מ 10 שנים.

גרהרד פנקהאוזר

מוסיקאי, סופר, מיסתיקן

עינת גלבוע

פיתוח קול כחיבור לעולם התדרים

עלות הסדנא

900 ש״ח בהרשמה מוקדמת עד לתאריך 18.3

1050 ש״ח החל מ-19.3

הרשם עכשיו כאן

או בטלפון 054-4286154

∗ השאירו פרטים ונחזור אליכם ∗

© כל ההזכויות שמורות 2018.

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.